#میــلیونــر_شـــوید

از اینکه به خانواده بزرگ پارس پیوستید بسیار خرسندیم.
با توجه به اینکه خدمات مرکز پارس طیف گسترده ای از افراد جامعه را پوشش میدهد تصمیم گرفتیم تا هر عضو از خانواده مرکز پارس را به یک مشاور فروش تبدیل کنیم تا خدمات این مرکز را به دوستان و آشنایان خود معرفی کند و در جهت رشد و افزایش سطح دانش جامعه پیرامون خود ما را همراهی کنند.

همین حالا شروع کنید

قوانین و نحوه اجرا به چه صورت است؟

جهت دریافت کد بازاریابی کافی است در وبسایت مرکز عضو شوید و از پنل کاربری کد بازاریابی اختصاصی خود را دریافت کنید ( مطابق تصویر زیر ) و این کد را در اختیار دوستان خود قرار دهید.دریافت کننده کد می بایست در هنگام ثبت نام در قسمت معرف کد بازاریابی شما را وارد نماید.

این طرح چه مزیتی برای معرف دارد؟

هر زمان یکی از افرادی که با کد بازاریابی شما در وبسایت عضو شده است خرید خود را تکمیل کند مبلغ 30 هزارتومان به عنوان پورسانت بازاریابی به شما تعلق میگیرد که میتوانید از پنل کاربری خود در قسمت بازاریابی و پورسانت مقدار وجه قابل برداشت خود را مشاهده کنید و از قسمت تیک ها برای بخش مالی درخواست برداشت وجه را اعلام کنید و نهایتا ظرف مدت 48 ساعت از ثبت درخواست مبلغ به حساب شما واریز می گردد.

هر شخصی که در قسمت معرف کد بازاریابی معرف خود را وارد کند مبلغ 20 هزارتومان هدیه دریافت میکند که در خریدهای بعدی میتواند از این مبلغ استفاده کند.